rowerowa.eu  >   sponsoring

Wsparcie udzielane przez Sponsorów pozwala nam na obniżanie kosztów udziału w pielgrzymce, dzięki czemu mogą w niej wziąć udział także osoby mniej zamożne, zwłaszcza młodzież. Dodatkowe środki przeznaczane są także na przygotowanie i emisję materiałów informacyjnych, dzięki którym chcemy dotrzeć z naszym zaproszeniem do jak najszerszego kręgu osób, także tych z poza Rzeszowa.

W imieniu własnym oraz uczestników chcemy wyrazić wdzięczność dla obecnych Sponsorów oraz Tych, którzy wspierali nas w poprzednich edycjach pielgrzymki.

W szczególny sposób jesteśmy wdzięczni pragnącej zachować anonimowość Osobie z USA, która w znacznym stopniu wspomaga każdą edycję pielgrzymki.

Dziękujemy!

 

 

Wsparcie realizacji Górskiej Rowerowej Pielgrzymki z Rzeszowa do Dębowca, wedle wyboru Sponsora, może przybrać formę:

  • darowizny lub
  • sponsoringu w ścisłym tego słowa znaczeniu.

W drugim przypadku, w zamian za oferowaną pomoc możemy zobowiązać się do wykonania wybranych przez Sponsora form reklamowych (istnieje możliwość wystawienia faktury VAT).

Niech nie bez znaczenia będzie również fakt, iż obejmujemy modlitwą wszystkich wspomagających pielgrzymkę, w tym jeden z duszpasterzy odprawia Mszę św. w trakcie uroczystej sumy odpustowej w Dębowcu właśnie w Ich intencji.

Zapraszamy!

Wspierają nas

  • panmaterac.pl
  • www.poslaniec.com
  • www.medido.pl

Parafia Matki Boskiej Saletyńskiej w Rzeszowie
ul. Dąbrowskiego 71, 35-036 Rzeszów
www.lasalette.pl