rowerowa.eu  >   opinie

Chcesz dodać swoją opinię? Podziel się krótką refleksją na temat pielgrzymki.

Opinię możesz przesłać na jeden z adresów e-mail podanych w zakładce kontakt.

Podobało mi sie i jestem pod wrażeniem organizacji - całego zaplecza, zdyscyplinowania i kultury Pielgrzymów. Cieszę się że można było aktywnie wypocząć fizycznie i duchowo. Tego mi trzeba było!
Irek
Dobra pogoda, fajna atmosfera, fajni ludzie.. JA CHCE JESZCZE RAZ!!
Ania
Cieszę się, że w tym roku dopisała pogoda - było wspaniale, cieplutko i sucho... (poza 2 dniem w czasie przepraw wodno-błotnych, ale i tak lepiej niż rok temu).
Grupa górska to sedno tej pielgrzymki - to trzeba było przeżyć i zobaczyć na własne oczy.
Kamil
Pielgrzymka do Dębowca była niesamowita.. Tak w miarę upływu czasu stwierdzam, że dosłownie wszystko mi się podobało (…) Życzliwi ludzie, cudna pogoda, przesmaczne jedzonko, mięciutkie łóżka-czego można chcieć więcej??
Kasia
Przez całą drogę czułem pomocną dłoń która mnie prowadziła a ciężkie długie podjazdy do przemyśleń nad sobą. Cały czas zmagałem się ze swoimi słabościami oraz niedawną kontuzją kolana która dala znać o sobie, a chwile zwątpienia przypłacałem topieniem butów w błocie czy wodzie...

Dziękuję wszystkim bikerom pielgrzymom oraz tym wszystkim dzięki którym mieliśmy co jeść i gdzie spać.
Mariusz
Cieszę się, że pojechałam na tę pielgrzymkę, nawet nie wiecie jak bardzo. przed wyjazdem byłam pełna obaw. byłam ciekawa "tego wszystkiego", a z drugiej strony bałam się "jak to będzie"...

było tak jak być powinno. było idealnie. doszłyśmy do wniosku z kumpela, ze juz dawno nie spotkałyśmy takiego natłoku fantastycznych ludzi. wiadomo, z jednymi miało się lepszy kontakt, z innymi trochę mniejszy. ale... tak strasznie Wam dziękuję.
Ola
Serdecznie pozdrawiam wszystkich! Dziękuję za super przygodę. Myślę że wszystkie otarcia i stłuczenia się niebawem zagoją:) i pozostaną tylko miłe wspomnienia.
x. Andrzej
dla niektórych jazda to także modlitwa...
Piotrek

Wspierają nas

  • panmaterac.pl
  • www.poslaniec.com
  • www.medido.pl

Parafia Matki Boskiej Saletyńskiej w Rzeszowie
ul. Dąbrowskiego 71, 35-036 Rzeszów
www.lasalette.pl